Kedves Cantinások!

Hetek teltek el azóta, hogy utoljára egy jót moziztunk volna együtt, és ami azt illeti több fenyegetést és néhány kedves jelzést is kapott klubunk, hogy nem állapot, hogy nincs mozi-est, úgyhogy engedve a terrornak, ismét minden második héten lesz Cantina Moziest!

 

.

 

A nagy visszatérésre való tekintettel, egy igazán komoly, örök klasszikus sorozattal kezdünk… a CSUPASZ PISZTOLLYAL, hogy miért pont ezzel azt nem tudom megmondani, de kérek mindenkit, hogy kösse fel a gatyáját és tegye magát szabaddá a jövő hét péntektől ismét robogó állandós Cantina programra.

 

Ja és még egy apróság! Mint feltűnhetett a kiírásban és a szövegben is, a Moziesteket átettük Csütörtökről, Péntekre, figyelembe véve, hogy többen jeleztétek akkor lenne jó. :D:D:D

 

Reméljük, hogy sokan leszünk, és akkor a megszokott formula alapján, itt van még némi szöveg:

 

A filmek amiket nézni fogunk:

 

– Csupasz pisztoly I.

– Csupasz pisztoly II és fél.

– Csupasz pisztoly 33,672

– ÉS egy kis Brian élete – mert ez csalás 😀

 

Várunk mindenkit nagyon sok szeretettel, és…

 

Ami még tuti lesz:

Vízipipa, sör, pop-corn, temérdek sok rágcsa, meg ser, meg pop-corn, sötét, film, és még egy kis pop-corn :D:D.

 

A programon a szokásos 400 forintos napijegy ellenében lehet részt venni, illetve 2015, május havi klubtagságival a program ingyenes!!! 😀

LEAVE A REPLY